Michaela Kuníková DiS.

DiS.Michaela Kuníková

Jmenuje se Michaela Kuníková a je mi 28 let. Pocházím z Mostu, kde jsem také vystudovala Vyšší odbornou školu. Během studia jsem se věnovala oboru Sociálně právní činnost a také jsem měla možnost poznat odborné praxe, které mi umožnily získat zajímavé zkušenosti.

V paměti mi nejvíce utkvěla odborná praxe v německém městě Annaberg - Buchholz, kde jsem v rámci odborné praxe pracovala v chráněné dílně. Díky této možnosti jsem se mohla zdokonalovat v komunikaci německého jazyka. Poznávat nové lidi, kteří měli různorodé zdravotní problémy spočívající v tělesném či duševním handicapu. Seznámit se s prostředím malého městečka a především alespoň z části poznat sociální systém.

V nestátní neziskové organizaci KRUH pomoci, o.p.s. pracuji od roku 2015 jako sociální pracovnice. Tento obor a dosavadní zaměstnání mě velmi baví a naplňuje, což je pro mě samotnou velmi důležité.

Ve svém volném čase se také nejvíce ráda věnuji své rodině a pejskovi. Dále také poslouchám hudbu, chodím na procházky, plavu a hlavně relaxuji.