Příspěvky našich klientů


Záznam bez nadpisu

přidáno: 20. 3. 2018 6:17, autor: Michaela Kuníková   [ aktualizováno 20. 3. 2018 6:18 ]

Dojíždím k vám ráda, naučila jsem se v tvůrčí dílně, několika novým technikám, které mě nadchly, např. šití, výroba gelu na praní a mýdla. Ve skupině mám možnost svobodně komunikovat, mám pocit, že mně tady rozumíte jednak vy, jednak ostatní klienti. Cítím se mnohem jistější a sebevědomější. Psychicky jsem vyrovnanější a tím pádem, podle mě, mám i svou fyzickou schránku zdravější. Mám k dispozici už kvalitnější pc a telefon, teď už jen zvládnout práci s nimi.”


J.V.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 24. 1. 2018 0:42, autor: Michaela Kuníková   [ aktualizováno 24. 1. 2018 0:43 ]

KRUH pomoci, o.p.s. - poskytovanou sociální službu hodnotím pozitivně. Bylo mi zde příjemně, jak s pracovníky tak s klienty. Mohla jsem pracovat na svém osobním cíli díky kterému jsem mohla být v pravidelném kontaktu s druhými lidmi. To mi velmi pomáhá, protože se můžu více uvoilnit, odpočinout si, zasmát se a zapomenout na starosti. Docházet bych chtěla i nadále, protože potřebuji stále rozvíjet a udržovat své schopnosti a dovednosti.


P.D.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 13. 9. 2017 0:01, autor: Michaela Kuníková   [ aktualizováno 13. 9. 2017 0:02 ]

“Chodil jsem sem rád. Rozuměli mně tady. Naučil jsem se některým novým věcem. Procvičoval jsem jemnou motoriku a paměť. Povídal jsem si s lidmi, které to zajímalo, co říkám. To je pro mě důležité.” 

V.P.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 12. 9. 2017 2:44, autor: Michaela Kuníková   [ aktualizováno 12. 9. 2017 2:45 ]

“Co se týče mé paměti, mám pocit, že je stejná, i když jsem ji trochu víc trénoval. Docházení na skupinu v tvůrčí dílně mně dělá dobře, chodím tam rád.”

M.D.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 12. 4. 2017 1:00, autor: Michaela Kuníková

Moje dcera je v Kruhu pomoci velmi spokojená. Každý týden se těší na kolektiv. Prohlubuje si znalosti, učí se novým výtvarným technikám, ráda vyrábí výrobky, má pocit uspokojení z vytvořené práce, přitom si procvičuje jemnou motoriku rukou.
Děkuji tímto za sebe a za dceru.
L. J.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 12. 4. 2017 0:59, autor: Michaela Kuníková

“Do organizace jsem chodila ráda a pracovala na svých cílech, které se mi podařily naplnit. Jednalo se o vyřizování záležitostí na úřadech. Nyní jsem schopna  si sama dojít na úřad, lépe se orientuji při vyplňování formulářů pro dávky SSP a HN. Snažím se více komunikovat s úředníky a vyřídit si, tak své věci. Cítím se jistější. Velmi pozitivně vnímám i vyřízení si invalidního důchodu. Mám již alespoň zaručený příjem peněz. Pracovat na počítači bylo pro mě také přínosné. Osvojila jsem si základy práce ve Wordu, v Excelu a v Powerpointu a jsem schopna se v nich orientovat, jak nejlépe zvládnu. Pravidelně jsem se také snažila docházet do skupiny, kde probíhala Tvůrčí dílna. Byla jsem zde velmi ráda v kontaktu s druhými lidmi, navazovala jsem s nimi přátelské vztahy a rozvíjela svou komunikaci. Tvoření mě také bavilo, protože jsem pracovala manuálně a rozvíjela svou zručnost. Ze své tvorby jsem měla vždy radost.” 

B.L.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 12. 4. 2017 0:58, autor: Michaela Kuníková

“ Vzhledem k tomu, že jsem se vždy těšila na skupinový aktivizační program v tvůrčí dílně,  byla to pro mě motivace se do dílničky dostavit, tudíž zvládnout stres  z cesty k Vám. Většinou už jsem to zvládala dobře. Při aktivitě v dílně jsem  vytvářela rukama, šlo mně to, což mně dodalo znovu sebevědomí a radost z tvoření. Když mně psychicky nebylo zrovna nejlíp a byla jsem schopná dojezdu k Vám, byla mně tady poskytnuta pomoc a podpora.

Jsem spokojená, protože při práci na počítači jsem zvládla i něco navíc, než jsem měla původně v plánu - mám nově založený e-mail, ovládám stahování složek z mobilu na flashdisc, aj.

Momentálně se cítím asi nejšťastněji ve svém životě, prožívám najednou i hezké věci, mám nového přítele.”

M.Š.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 30. 9. 2015 5:00, autor: Michaela Kuníková   [ aktualizováno 12. 4. 2017 1:03 ]

Do KRUHU pomoci, o.p.s. docházím ráda. Pracovníci mi zde pomáhají řešit situace, které jsou pro mě obtížné. Jedná se například o věci spojené s úřady atd. 


B.L.

Záznam bez nadpisu

přidáno: 13. 11. 2012 23:57, autor: Iveta Plicová   [ Aktualizováno 7. 1. 2013 1:56 uživatelem Alena Zárubová ]

Vážení přátelé,

do KRUHU pomoci docházím od jeho vzniku. Jsem za tu možnost velice vděčná. V KRUHU pomoci jsem našla tolik potřebnou pomoc, radu v sociální oblasti a také pochopení. Po ztrátě zaměstnání jsem byla nešťastná, s nízkým sebevědomím a s obavou, co se mnou bude. Díky zaměstnancům KRUHU pomoci tomu už tak není. Nesedím doma a nezoufám si, naopak jsem spokojená. I když mi není dobře, tak se přemůžu a vždy přijdu na smluvenou dobu. V kolektivu příjemných lidí si odpočinu a ještě se něčemu naučím. Pod vedením trpělivé pracovnice v sociálních službách jsem se naučila pracovat s počítačem, využívat ho v praktickém životě, k vyhledávání potřebných informací i jeho prostřednictvím komunikovat s úřady. Také chodím do tvořivé dílny, kde jsem se naučila různé výtvarné techniky (plést z pedigu, ubrouskovou techniku, práci s korálky). Budu moc ráda, pokud budu mít možnost se ještě zdokonalovat ve znalostech, které jsem v KRUHU pomoci získala. Zaměstnanci Kruhu pomoci mi pomáhají v tíživé životní situaci a za to jim patří velký dík. Také jim přeji hodně úspěchů a spokojených klientů.

J. V.

1-9 of 9